Ulusal Haber Gazetesi sitemiz olan aynı zamanda gündemden önemli konulara yer veren haber sitemiz'de köşe yazarlığı yapmak istermisiniz ? 

Sitemizde şuanda http://www.ulusalhabergazetesi.com/yazarlar.html sayfasında göreceğiniz üzere birbirinden değerli 8 köşe yazarımız bulunmaktadır.

Eğer sizde kaleminize güveniyor ve güzel makaleler yazacağınıza inanıyorsanız kim olduğunuz veya ne iş yaptığınız önemli olmadan yazılarınızı sitemizde yayınlıyoruz. 

Köşe yazarları kısımında resminiz ile birlikte yazılarınız yayınlanacaktır, ayrıca site künyesinde de adınız yer alacaktır. 

Her türlü içeriğe ve sürekli yazmak isteyen herkese kapımız açıktır... Sitemizde sadece özgün içerikli yazılar bulunmaktadır. Bu nedende kesinlikle alıntı içerik veya kopya içerik yazılarına izin verilmemektedir.

Yazıların yayınlama ve kullanım hakları ulusalhabergazetesi.com ’a, sahipliği ise editör ve yazarlara aittir. 

Köşe Yazarı olmak isteyen arkadaşlarımızda aradığımız şartlar ise şu şekildedir; 

- Köşe Yazarları kısmında yerini alan arkadaşlarımızın köşelerini ihmal etmeksizin haftada en az bir makale, deneme vb. edebiyat türünü köşesinde paylaşarak güncelliğini koruması, 

- Ekleyeceği içeriklerin tamamen kendi kaleminden yazılmış olması,

Köşe Yazarlığı Başvurusu

 1. İsim ve Soyisminiz.
 2. Hakkınızda kısa bir açıklama. Kendinizi tanıtan bir metin.
 3. Özel olarak istediğiniz bir kullanıcı adı var ise (Örneğin : eturk - baslan gibi nick) mecburi değildir.
 4. İstediğiniz bir şifre dilerseniz bir şifre sallayabilirsiniz sonra hesabınızı açtıktan sonra girip değiştirebilirsiniz.
 5. E-Posta adresiniz.
 6. 1 adet size ait minimum 200 px × 275 px boyutunda olmalı.

Yukarıda yer alan bilgileri bilgi@ulusalhabergazetesi.com 'a köşe yazarlığı başlığı ile attığınızda size özel olarak bir kullanıcı hesabı oluşturulacaktır.

Göndereceğiniz bilgileri sitemizde yukarıda gördüğünüz gibi bir forma doldurup size özel bir yazar hesabı açacağız. Sonrasında dilerseniz size vereceğimiz link üzerinden sitemizin paneline giriş yaparak köşe yazılarınızı kendiniz istediğiniz gibi yazıp yayınlayabilirsiniz.

Eğer ben teknolojiden fazla anlamam diyorsanız yazılarınızı world belgesi formatında bilgi@ulusalhabergazetesi.com adresine mail attığınızda yazılarınız sitemize en kısa sürede eklenilecek ve bağlantısı tarafınıza gönderilecektir.

Tarafsız haber için doğru adrestesiniz. Haber, Haberler, güncel haberler, internet haber,son dakika haberleri, Ulusal Haber Gazetesi farkı ile takip edin.
 Sitemiz iha abonesidir.sanalbasin.com üyesidir