editör
 
Her gün ortalama 10.000 sayfa görüntülemenin yapıldığı ve her geçen gün daha da çok kişinin ziyaret ettiği sitemiz UlusalHaberGazetesi.com'a GÖNÜLLÜ editörler arıyoruz.

Daha önce haber ekleme (editör), bloglama vb. türlerde deneyimi olan arkadaşlar sitemizde Editör olmak için başvurabilirler. Sitemiz resmi ve ulusal bazda yayın yapan bir haber sitesi konumundadır, bu nedenle haber editörlerimiz Künyemiz kısmına eklenmekte olup editörlerimiz için ilerdeki çalışma hayatları için Referans niteliği taşımaktadır. 

ÇALIŞMAK İSTERİM DİYENLERDE ARANAN TEK ÖZELLİK 

Herhangi bir haberi okuyup yorumlayarak bizim sitemize özgün bir biçimde girebilmeli. 

Ayrıca gönüllü editörlük görevinde bulunacak kişilerin bilgi birikimi ve eğitimine de büyük önem veriyoruz. Eğer ki, gönüllü editörlük görevine başvuran kişi oldukça başarılı bir akademik bir program içindeyse, gönüllü editörlerimize ihtiyacı doğrultusunda maddi destek olunabilmesi açısından  burs imkanı sağlamayı ve gönüllü editörlerimizin eğitimine destek olmayı da hedefimiz doğrultusunda amaçlıyoruz. 

Siz de bunu bir gönüllü editörlük görevi olarak değil de, bu alana ilgi duyan, merak eden bir kişiyseniz bile  gönüllü editörlük başvurusu yapabilirsiniz.

Kendini hazır hissediyorsan neden hemen başvurmuyorsun? 

Editör Başvurusu

 1. İsim ve Soyisminiz.
 2. Hakkınızda kısa bir açıklama. Kendinizi tanıtan bir metin.
 3. Özel olarak istediğiniz bir kullanıcı adı var ise (Örneğin : eturk - baslan gibi nick) mecburi değildir.
 4. İstediğiniz bir şifre dilerseniz bir şifre sallayabilirsiniz sonra hesabınızı açtıktan sonra girip değiştirebilirsiniz.
 5. E-Posta adresiniz.
 6. 1 adet size ait minimum 200 px × 275 px boyutunda olmalı.

Yukarıda yer alan bilgileri bilgi@ulusalhabergazetesi.com 'a Editör başvurusu başlığı ile attığınızda size özel olarak bir kullanıcı hesabı oluşturulacaktır.

Göndereceğiniz bilgileri sitemizde yukarıda gördüğünüz gibi bir forma doldurup size özel bir editör hesabı açacağız. Sonrasında dilerseniz size vereceğimiz link üzerinden sitemizin paneline giriş yaparak haberlerinizi kendiniz istediğiniz gibi yazıp yayınlayabilirsiniz.

Başvuru:
bilgi@ulusalhabergazetesi.com
https://www.facebook.com/ulusalhabergazetesicom
https://twitter.com/UlusalHaberGaze

(*Gönüllü Editörlerimizin Bireysel olarak aldığı her reklamın koşulsuz %50′ si Kendisine ödenecektir.)
Tarafsız haber için doğru adrestesiniz. Haber, Haberler, güncel haberler, internet haber,son dakika haberleri, Ulusal Haber Gazetesi farkı ile takip edin.
 Sitemiz iha abonesidir.sanalbasin.com üyesidir